Hakkımızda

Termotek Proje Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. uzun yıllardır mekanik tesisat sektörüne hizmet veren yönetim kadrosu ile , konusunda uzman satış kadrosunun birleşmesiyle kurulmuştur. Güvenilir  ve ilkeli ürün seçimleri ile siz değerli müşterilerine maksimum kalite sunmayı ilke edinen firmamız ; durmaksızın devam eden AR-GE çalışmaları ışığında üretim kalitesini her geçen gün arttırmakta ve bu sayede oluşan geniş ürün yelpazesiyle tüm ısı transfer ve depolama uygulamaları için optimal çözümler sunmaktadır.

Granou Almanya lokasyonunda bulunan, konusunda uzman ısı transfer ekipmanları üreticisi FUNKE’nin Türkiye distiribütörlüğü’nü alarak yola çıkan firmamız ; FBT (Funke by Termotek) markası ile üstün alman teknolojisini Türk mühendis ve işçiliğiyle ile birleştirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Çorlu da bulunan geniş makine parkuru sayesinde  eşanjör tamamlayıcı malzeme üretimi de yapan firmamız; ilerleyen süreçte Akümülasyon Tankları,Serpantinli - Elektrikli Boyler ve Buffer Tank üretimine girerek portföyünü genişletmiştir.

Günümüzün önde gelen teknolojilerinden biri olan ısı transfer ve depolama ekipmanları hakkında , siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun ve doğru çözümler sunabilmek amacıyla kurduğumuz firmamız , tecrübe ve bilgiye dayanan çalışmalarıyla hizmet sunmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla;

TERMOTEK A.Ş. Yönetim Kurulu